Garaj Art

Yılların verdiği tecrübe ve kalitenin adresi

1958 Pontiac Star Chief

Yapılan İşler: Komple motor ve mekanik yürüyen revizyonu Elektrik tesisatı revizyonu Tüm krom aksesuarların revizyonu Döşemelerin revizyonu Cam kapı ve kilit mekanizmalarının revizyonu [...]

1972 Plymouth Barracuda 440

Yapılan İşler: Motor içi elektrik tesisatı revizyonu Motor revizyonu Billet alüminyum serpentine kit montajı Ön helezon süspansiyon modifikasyonu Arka defransiyel makaslar iptal edilip four link uygulaması ile araç yol tutuşunu arttırma Ön arka wilwood [...]

“Sizi anlıyoruz” şimdiye kadar klasikleşmiş tüm tabular 2002 tarihinde işe başladığımız ve iş takibi yaptığımız klasik otomobillerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için kaportasından boyasından mekaniğinden tüm başvurduğumuz iş branşlarından yaşadığımız hayal kırıklığından ve alamadığımız doğru neticelerden sonra bu işi kendi çatımız altında yapmaya o tarihte karar verdik ve başladık. Başta kendi araçlarımızı restore etmeye devam ettik daha sonraları rağbet ve teveccüh gördüğümüz için bu keyifli ve başarılı işlerimizi diğer klasik otomobil sahipleri ile paylaşmaya başladık. Hala ilk günki heyecan , azim, gayret ve hevesle yapmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Bu bizim için önce ticaret olmaktan öte bir hobi bir zevk en önemlisi de şahsım adına bir terapidir. Bu düşünce ve hislerimle gerçekten aracını kullanılabilir ve performanslı en önemlisi de soru işaretsiz bir şekilde yaptırmak ve kullanmak için bilgi deneyim ve becerilerimizi paylaşmak için siz klasik otomobil severleri misafir etmek bir acı kahvemizi içmek için bekleriz..Lokman YAVUZ, Burhan YAVUZ, Kaan Ali ÇORA ve çalışma arkadaşlarımız.

“GARAJART”

RESTORASYON VE MODİFİYE

Klasik amerikan ve avrupa araçlarınızın restorasyon, modifiye işleri parça stoğu ve tedariği ile  uzman ekibimiz tarafından özenle ve detaylı şekilde yapılmaktadır.

TAMİR VE TADİLAT

Garajımızda yedek parça, kaporta, boya, döşeme, elektrik, kilit cam , motor, fren, şanzıman ve mekanik işlerinizin taahhüdünü, takibini ve uygulamalarını organize etmekteyiz.

Projelerimize Bak

Harika iş çıkarttılar, arabam efsane oldu çok teşekkür ediyorum garajart ve ekibine

Hasan Yeşil

Daha iyisi nasıl olurdu bilmiyorum öve öve bitiremeyeceğim ben harika ötesi oldu arabam

Ahmet Duru
ÇALIŞMA SAATLERİ

PAZARTESİ – CUMA

09:00 ~ 19.00

CUMARTESİ – PAZAR

09:00 ~ 21.00